Door de uitbraak van de COVID-19-hebben veel bedrijven geen keuze: gezondheid primeert en medewerkers moeten daarom van thuis werken. De vraag naar online communicatie en de tools om dit efficiënt te laten verlopen neemt sterk toe.
Vergaderzalen zijn digitale werkruimtes geworden door werknemers in verschillende kamers en uit verschillende regio’s en landen. Vergaderingen zijn wendbaarder geworden en bevatten vaak deelnemers op afstand. Gebruik maken van effectieve vergaderruimtetechnologieën kunnen teams helpen om de samenwerking te vergroten.
Traditionele hardwarematige videoconferentie-oplossingen zijn vaak niet geschikt voor deze taak en kunnen voor veel ondernemingen onbetaalbaar zijn. Tegelijkertijd blijven de gebruikerservaring en de veiligheid belangrijke factoren bij de evaluatie van de nieuwere generatie van videoconferentie-oplossingen.
Door de professionele displays van i3 Technologies te combineren met Yealink oplossingen kunnen wij efficiënte en budgetvriendelijke videovergadering oplossingen aanbieden voor zowel de kleine Huddle room als de grote vergaderruimtes.

VC210 Teams Edition
Betaalbare video-samenwerkingsbar voor huddle en kleine ruimtes. (tot 6 personen)



Yealink MVC smart video collaboration
Yealink MVC Series is het gloednieuwe videoconferentiesysteem dat door Yealink is uitgebracht en dat een revolutie teweegbrengt in de Microsoft Teams Rooms vergaderervaring. De Yealink MVC serie is een alles-in-één videoconferencing systeem en is leverbaar in diverse modellen. Voor zowel de kleine vergaderkamer (huddle room), middelgrote en de grote vergaderruimte biedt Yealink een geschikte video-oplossing. De MVC-serie bestaat uit een touch console, content sharing unit, audio/video randapparatuur en een mini-PC. De MVC serie integreert volledig met Microsoft Teams.

MVC300
Een alles-in-één videoconference systeem voor kleine vergaderruimtes. (5-7 personen)

MVC500
een alles-in-één videoconference systeem voor middelgrote vergaderruimtes. (6-8 personen)

MVC800
Een alles-in-één videoconference systeem voor grote vergaderruimtes. (9-13 personen)
De interactieve displays van i3-Technologies zijn uitermate geschikt voor videoconferencing
i3-technologies is een van de toonaangevende fabrikanten ter wereld van interactieve technologieën voor in scholen of bedrijven.
Door de displays te combineren met een video vergaderoplossing maakt u het nog eenvoudiger om presentaties op afstand te geven. Deel het whiteboard direct in de meeting en zie uw gesprekspartners direct in één scherm.